Sierpień 19, 2019, 12:26:54 pm

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Praca / Odp: Jak reagować na agresję klienta?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez green24 dnia Październik 02, 2016, 09:31:19 pm »
Wszystko zależy od tego na czym polega nasza praca. Jeżeli jest to Call Center i wciskamy jakieś badziewie to chyba normalna reakcja potencjalnego klienta. Do mnie ostatnio tak dzwonili kiedy byłem na wczasach za oceanem. Na przemian jeden z banków, skład opałowy i firma windykacyjna która postanowiła mnie chronić. Praktycznie musiałem wyłączyć telefon. Co innego gdy wykonujemy usługi i  musimy zabezpieczyć się przed potencjalną "upierdliwością" klientów. Wówczas lepiej skorzystać z asysty prawnej jeszcze na etapie podpisywania umowy-zlecenia . Znajomy wykonuje baseny kryte. Jego klienci są bardzo bogaci i cwani. Dlatego zawsze przy podpisywaniu umowy jest obecny na stałe z nim współpracujący prawnik .
12
Motoryzacja / Auto nowe czy używane?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pandoo dnia Wrzesień 13, 2016, 04:22:13 pm »
Jak sądzicie?Nowe auto a niższej półki czy używane a lepsze?
13
Motoryzacja / Awaria układu chłodzenia?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pandoo dnia Wrzesień 13, 2016, 04:20:09 pm »
Od kilku dni zauważyłame, że kopci mi sie strasznie z rury wydechowej w aucie. Wyczytałem: https://blog.feuvert.pl/uklad-chlodzenia-wszystko-co-powinienes-wiedziec/ "mocne „kopcenie” z wydechu (biały dym)" może oznaczać awarię układu chłodzenia. Oprócz tego nie ma żadnych innych obajwów, które mogłyby świadczyć o tej usterce. Czy możecie mi podpowiedzieć co to jeszcze może być?Abym nie poszedł do mechanika zupełnie "zielony".
14
Poglądy i Opinie / Odp: Czy bezrobotny powinien brać pożyczkę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Sierpień 30, 2016, 12:26:41 pm »
Zdecydowanie nie. Z czego ją spłaci? W chwilówki to już w ogóle katastrofalny pomysł. No, chyba że ktoś chce zmarnować sobie życie, to proszę bardzo.
15
Moda i Styl / Odp: 10 najlepszych komplementów dla kobiety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Sierpień 30, 2016, 12:24:29 pm »
Racja, racja, dobre spostrzeżenia, wszystko prawda. Anty-komplementy świetnie dobrane, lepiej nigdy tego nie mówić. Podejrzewam, że kto choć raz użył któregoś z tych zdań, gorzko tego pożałował. :)
16
Talenty / Odp: Talent czy uparte ćwiczenia ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Sierpień 30, 2016, 12:20:19 pm »
Jedno i drugie jest ważne. Jesli robi się coś ciągle i ciągle, to dochodzi się do wprawy. Ale jeśli nie ma talentu, to nawet ćwiczenia nie pomogą. Ktoś kto ćwiczy, ale nie ma predyspozycji, może być bardzo dobry, ale nie wybitny.
17
Jednostka i Społeczność / Odp: Czy istnieje związek pomiędzy nazwiskiem i charakterem człowieka?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Sierpień 30, 2016, 12:18:00 pm »
A ja nie widzę związku pomiędzy nazwiskiem a charakterem. Już prędzej imię wpływa na zachowanie. Można zauważyć, ze osoby o tym samym imieniu, mają podobne cechy. Chyba że nazwisko jest znaczące, że oddziałuje na psychikę i zmienia zachowanie człowieka.
18
Dom i ogród / Odp: Altana czy pawilon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pestka dnia Czerwiec 11, 2016, 07:33:21 pm »
Zależy jaki ogród, ale myśle ze pawilon. W sklepie ARTBud mają duży wybór artykułów do ogrodu, pawilon np taki mają http://www.artbud.pl/pl/p/Pawilon-ogrodowy-Utah-PATIO-srednica-360-cm-wys.-275-cm-szt./32660 cena moim zdaniem bardzo przyzwoita
19
Dom i ogród / Altana czy pawilon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez natalia114 dnia Czerwiec 08, 2016, 07:45:28 pm »
Co waszym zdaniem lepiej zaprezentuje się w ogrodzie?
20
Rośliny lecznicze / Odp: Stewia naturalny słodzik zamiast cukru
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irenaaa dnia Maj 31, 2016, 02:47:14 pm »
Ksylitol jest też bardzo dobry, chyba nawet lepszy od stewii.

Zadziwiające, prosty produkt, a taki efektywny: KSYLITOL czy XYLITOL (obie nazwy są w użyciu) to wydawałoby się nic wielkiego. Ot po prostu zamiennik cukru. Nic bardziej mylnego. To produkt o zadziwiająco dużych możliwościach.Kiedy sam go próbowałem po raz pierwszy miałem mieszane uczucia. Niby OK smakowo, ale jednak siła przyzwyczajeń robi swoje.

Szybko wróciłem do cukru. Ale korzyści, które można osiągnąć przy pomocy tylko tak prostego produktu wprowadzonego na stałe do jadłospisu - są gigantyczne! Mój problem był związany ze zgagą (czyli tzw nadkwasotą żołądka). Co ciekawe początkowe sensacje (czasami zanim się zaadoptuje organizm trzeba częściej chodzić do toalety) szybko przechodzą.

Z czasem łaknienie na słodycze maleje - i to jest wielka rzecz (bo zjadałem ich niepoprawnie dużo). Tak więc mała zmiana diety - a duży efekt bo też i samopoczucie lepsze i lekkość życia. Na prawdę warto.

Ksylitol - na co pomaga?
No tak. Ale są całe istotne sfery życia, na które xylitol jest wręcz lekarstwem. W naszym filmie jest kilka odniesień ale zaznaczmy, że jest wręcz niezbędny dla cukrzyka, że podaje się dzieciom na pasożyty i alergie, na astmę i przy skłonności do przeziębień, że przeciwdziała problemom starzenia organizmu.

Tym, którzy mają problemy z nadwagą zaleca się ksylitol ze względu na to, że zmniejsza on łaknienie i chęć na słodycze. Zawiera też prawie o połowę mniej kalorii. Jednak moje doświadczenia sugerują większą korzyć w pojawiającej się zmianie nawyków (zmienia się wzorzec życiowy) niż w matematycznej ilości kalorii.

źródło: http://www.zdrowaplaneta.pl/blog/porady/ksylitol-rozwiazanie-wielu-problemow
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10