Luty 23, 2024, 05:31:21 am

Autor Wątek: Program dla osób urodzonych 1 Stycznia  (Przeczytany 2553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Discovery

 • Level I
 • *
 • Wiadomości: 366
 • Liked: 1
Program dla osób urodzonych 1 Stycznia
« dnia: Wrzesień 26, 2011, 07:49:06 pm »
 • Publish
 • Kto urodził się dnia 1 stycznia
  Mądry, rozważny, cierpliwy - jest urodzonym przywódcą i organizatorem.
  Ostrożny, opanowany - lubi studiować poważne zagadnienia; tam gdzie inni nie dostrzegają nic zgoła - on widzi ważne wskazówki dotyczące biegu wydarzeń życiowych.

  Jest to człowiek rozważny, a jego życie i dzieło skoncentrowane jest w pracy ukrytej przed wzrokiem tumu. Stara się wszelkimi sposobami utrzymać swe zdobycze materialne i czyni wysiłki, aby nie stracić majątku - ale mimo to grożą mu straty i to poważne. Ludzie zajmujący się głębokimi filozoficznymi spekulacjami i niezwykłymi studiami; cieszą się jego zaufaniem. Usposobienie jego jest opiekuńcze - troszczy się o dobrobyt i powodzenie innych. Jest to człowiek szlachetny - dobroczyńca ubogich i obrońca bezbronnych.

  Nie lubi pochlebstw. Ma zamiłowanie do polowania. Chętnie dużo mówi, ale daru wymowy nie posiada.

  Czego się strzec winien? Niechaj unika wszystkiego, co zbyt ekscentryczne i nie oddala się zbytnio od wymagań logiki i zdrowego rozsądku. Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w nocy.

  Ambitny - dąży w życiu nieustannie naprzód. Cel swój życiowy osiąga przeważnie przez wytrwałą pracę, dzięki swej pilności i pracowitości. Nieraz też czuje się pokrzywdzonym lub wydaje mu się że jego zasługi zbyt mało są uznawane; co powoduje dużo niepotrzebnego podrażnienia. Mimo, że naogół jest bardzo poważny - ma poczucie dowcipu i lubi czytać humorystyczne opowieści

  Wady tych urodzin: mściwość, zaciętość, ponurość.

  Zalety: sprawiedliwość, czystość, prawość, pracowitość.

  Kobieta w dniu tym urodzona jeszcze lepiej prowadzi interesa od mężczyzny; jest bardzo dyskretną, ostrożną i oszczędną panią domu okazując dużo dobrego smaku w urządzeniu mieszkania oraz zręczność w prowadzeniu gospodarstwa. Potrafi ona sprawować skutecznie rządy nad innymi i może stać na czele instytucji zatrudniającej wielu ludzi.

  Kto urodził się w tym dniu - posiada przyrodzone zdolności pedagogiczne i cierpliwie zajmuje się najdrobniejszymi szczegółami. Taki nauczyciel dobrze sobie zdaje sprawę ze zdolności swych uczni i nie wymaga od dziecka siedmioletniego tego, co może dokonać dziecko starsze. Bardzo praktyczny w swych metodach nauczania - jest uprzejmy dla swych uczni, którzy mu są oddani i pragną uczynić jak największe postępy jedynie tym celu, aby mu się przypodobać.
  Opracował Jan Starża-Dzierżbicki