Discovery Human Nature Forum

Świat => Warto zobaczyć => TV i Film => Wątek zaczęty przez: House w Marzec 19, 2013, 08:55:16 pm

Tytuł: Seriale
Wiadomość wysłana przez: House w Marzec 19, 2013, 08:55:16 pm
Pojawił się nowy serial na kanale History o Vikingach
ciekawie się zapowiada

(http://cdn.history.com/sites/2/2013/03/lagertha_cinema.gif)http://cdn.history.com/sites/2/2013/03/vikings__infographic.png (http://cdn.history.com/sites/2/2013/03/vikings__infographic.png)

http://www.history.com/shows/vikings (http://www.history.com/shows/vikings)

http://www.ekino.tv/serial,vikings.html (http://www.ekino.tv/serial,vikings.html)
Tytuł: Person of interest
Wiadomość wysłana przez: House w Kwiecień 21, 2013, 11:54:54 am
http://youtu.be/-plRCjTIvSg (http://youtu.be/-plRCjTIvSg)

Ciekawy serial sie pojawił person of interest w skrócie człowiek stworzył system który obserwuje wszystkich ludzi w założeniu mial on słuzyc do wyłapywania terrorystow ale słuzy tez do przewidywania popełnienia zabojstwa i ten facet wyszukał sobie innego faceta byłego żołnierza służb specjalnych tzw. demolke ktory zapobiega tym zdarzeniom wspolnie tworza dobrany duet serial interesujący

http://www.ekino.tv/serial,person-of-interest.html (http://www.ekino.tv/serial,person-of-interest.html) 
Tytuł: Seriale - Suits - W garniturach
Wiadomość wysłana przez: House w Lipiec 27, 2013, 06:27:44 pm
Mike Ross (Patrick J. Adams) to geniusz, który porzucił college. Zaprzepaścił marzenie o byciu adwokatem po tym, jak przyłapano go na sprzedawaniu córce dziekana egzaminów z matematyki. Wrodzona inteligencja, połączona z fotograficzną pamięcią sprawiają, że Mike zarabia na życie zdając testy za innych ludzi, takie jak LSAT (Test prawniczy).
Harvey Specter (Gabriel Macht) jest jednym z najlepszych adwokatów w Nowym Jorku, który niedawno awansował na stanowisko starszego partnera w firmie i musi zatrudnić współpracownika. Po przypadkowej rozmowie kwalifikacyjnej z Mike’iem, Harvey jest pod wrażeniem sprytu młodego człowieka, jego encyklopedycznej, prawniczej wiedzy oraz pragnienia bycia adwokatem, i zatrudnia go. Z uwagi na fakt, że Mike nie ukończył studiów prawniczych, a polityka firmy pozwala na zatrudnianie wyłącznie absolwentów Harvardu, obaj muszą udawać, że Mike ukończył tę uczelnię.
W firmie, Mike jest ciągle nękany przez młodszego partnera, Louisa Litta (Rick Hoffman), zazdrosnego rywala Harveya. Mike zaprzyjaźnia się z Rachel Zane (Meghan Markle), praktykantką, której strach przed egzaminem uniemożliwia jej ukończenie studiów prawniczych. Mike i Harvey często kłócą się z powodu naiwności Mike’a, jego etyki i skrupułów oraz nieczułości i twardego dowodzenia Harvey’a, ale mimo to są dobrymi partnerami, którzy pomagają sobie pokonać własne słabości.http://www.usanetwork.com/suits (http://www.usanetwork.com/suits)
(http://s11.postimg.org/l889oc4i7/suits.jpg) (http://postimg.org/image/l889oc4i7/)
tracklist : http://serialsuits.pl/ (http://serialsuits.pl/)

Suits (2011) TV Series Trailer - (Exclusive) (http://www.youtube.com/watch?v=6Zu0yYV2uYs#ws)