Październik 02, 2023, 09:00:46 pm

Autor Wątek: Podpis a numerologia  (Przeczytany 4524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moniq

 • Modérateur
 • Level II
 • *****
 • Wiadomości: 758
 • Liked: 27
 • Grupa: A RH+
 • Nastrój: I'm like angel @:-)
Podpis a numerologia
« dnia: Maj 22, 2012, 12:44:30 pm »
 • Publish
 • http://www.varico.com/www/images/Media/Fotolia_638085_XS.jpg

  PODPIS, CZYLI KAŻDY JEST KOWALEM WŁASNEGO LOSU

  Jesteśmy przekonani, że podpis odgrywa niezwykle istotną rolę w osobowości i zachowaniu danej jednostki. Wibracja w nim zawarta nie tylko wnosi nowe elementy, składające się na charakter i mentalność danej osoby, ale również wskazuje na jej sytuację obecną i przyszłość.

  Na podstawie obserwacji dokonanych w wyniku wielu lat badań teoretycznych i praktyki możemy z całą pewnością stwierdzić, że naszą przyszłość, tę, którą kształtujemy my sami - możemy poznać przez dodanie Liczby Urodzenia i Podpisu, a nie, jak utrzymują niektórzy numerolodzy, przez zsumowanie Liczb Urodzenia i Imienia.

  Jeśli rację mieliby oni, znaczyłoby to, że przeznaczenie, los, a konkretnie Wibracja Urodzenia i Nazwiska, decydowałaby o naszej przyszłości i tylko zmiana nazwiska mogłaby wpłynąć na nasze życie. Ale jak wówczas wytłumaczyć tak częste, nierzadko niezwykłe zmiany, jakie zachodzą, na dobre lub na złe, w naszym życiu czy osobowości? Otóż nasze doświadczenia i wieloletnia praktyka w dziedzinie numerologii pozwalają nam zaryzykować twierdzenie, że owe zmiany zaskakująco często zbiegają się w czasie ze zmianą podpisu.

  Bardzo często zdarza się, że wibracje Urodzenia i Imienia stanowią antynomię, mogącą powodować różnorodne problemy psychiczne i konflikty, w niekorzystny sposób wpływające na nasz rozwój. Jeśli wibracje pasują do siebie, wówczas nasze myśli, czyny i emocje, a także cele i sposoby ich realizacji będą zgodne, jasne i łatwe do określenia. W przeciwnym wypadku, jeśli np. wibracje są ze sobą sprzeczne, a osobowość, predyspozycje i cele nie stanowią harmonijnej całości, następuje wtedy swego rodzaju rozproszenie, marnotrawienie energii, jaką każdy z nas posiada. Nic dziwnego więc, że osoba taka będzie realizowała swe zamierzenia kosztem wielu trudów i wyrzeczeń.

  Może się również zdarzyć, że pojedyncze wibracje są pozytywne, natomiast połączone tworzą wyraźny dysonans. W ten sposób można wytłumaczyć takt, że tak wiele inteligentnych, aktywnych i pracowitych osób nigdy nie zdołało wybić się ponad przeciętność.

  We wszystkich tych przypadkach podpis odgrywa rolę niejako "korektora", czynnika modyfikującego. Dlatego też każdy powinien być świadom, że wybierając taki, a nie inny podpis, decyduje o swoim losie. Sposób, w jaki się podpisujemy podpowie nam również, czy pomagamy naszemu przeznaczeniu (powołaniu), czy też, przeciwnie - robimy wszystko, by zahamować nasz rozwój i nie dopuścić do samorealizacji.

  Widzimy więc, że numerologia jest niezwykle praktyczną gałęzią wiedzy ezoterycznej, gdyż nie tylko pozwala nam zanalizować, z zadziwiającą dokładnością, charakter danej osoby, ale również wskazuje nam sposób zaplanowania naszej przyszłości, tak, aby była ona zgodna z naszymi cechami i motywacjami, które poznaliśmy dzięki analizie pozostałych wibracji. Możemy tym samym "zneutralizować" negatywne wpływy niektórych wibracji i dokonać zmian w naszej osobowości.

  Należy jednak w tym miejscu podkreślić, że wybór podpisu jest decyzją bardzo poważną i dlatego powinien być dokonany wyłącznie po dogłębnym przestudiowaniu wszystkich aspektów Portretu Numerologicznego. Niewątpliwie najlepiej doradzi nam w tg kwestii doświadczony numerolog, który po zanalizowaniu Portretu Numerologicznego wybierze podpis wzmacniający cechy pozytywne i kompensujący ewentualne braki, a jednocześnie tak połączy Wibrację Podpisu z Wibracją Urodzenia, że stworzą one harmonijny, gwarantujący szczęśliwą przyszłość układ. Bez odwołania się do fachowej pomocy próba zmiany podpisu może mieć fatalne wręcz skutki.

  W czasie naszej długoletniej praktyki mieliśmy okazję przestudiować niezliczoną liczbę przypadków osób, które - niezadowolone z sytuacji, w jakiej się znajdowały - zdecydowały się (często nieświadomie) na zmianę podpisu. Tym samym uruchomiły wibracje, które z kolei spowodowały znaczące zmiany w ich osobowości i przyciągnięty wydarzenia mające decydujący wpływ na dalsze ich losy.

  Przeznaczenie 1

  Zapowiada ona wielki sukces, osiągnięty najczęściej dzięki własnym wysiłkom. Sukces ten jest pewny, aczkolwiek może przyjść później, niż się tego spodziewamy. Osoby te wyróżniają się twórczą energią i oryginalnością. Czeka je wiele podróży i kontaktów z wielkimi tego świata. Życie ich będzie bardzo twórcze, obfitujące w zaskakujące i niezwykłe wydarzenia. Osoby, które wybrały tę wibrację, polegają wyłącznie na sobie samych. Niezwykła osobowość i inteligenta wywołują powszechny podziw i szacunek. Są to prawdziwi przywódcy i liderzy, osoby zawsze stanowiące centrum zainteresowania.

  Przeznaczenie 2

  Życie pełne wzlotów i upadków; z tych ostatnich będą się podnosić dzięki pomocy ze strony rodziny i przyjaciół.
  Mimo że pozornie nie interesuje ich świat biznesu, posiadają spory talent w tej dziedzinie, zwłaszcza jeśli pracują dla innych.
  Jeśli mądrze wykorzystają swe zdolności twórcze, mogą dorobić się ogromnej fortuny. Czeka je życie pożyteczne i ciekawe, pod warunkiem, że nauczą się kontrolować swe emocje i panować nad częstymi zmianami humoru. Powinny też nabrać większej pewności siebie.

  Przeznaczenie 3

  Życie pełne przygód, wesołe i ze wszech miar pomyślne. Towarzyskie usposobienie i optymizm przysporzą im wielu przyjaciół, nierzadko bardzo wpływowych.
  Osoby te będą się cieszyły ogromną popularnością i mogą wspiąć się na same szczyty kariery, jeśli zdołają przezwyciężyć pewną lekkomyślność i brak odpowiedzialności, a także skłonności do manipulowania innymi za pomocą swego uroku osobistego.
  Będą wiele podróżowały i wiodły ciekawe, intensywne życie, ale, aby osiągnąć pełen sukces potrzebują więcej wewnętrznej dyscypliny i umiarkowania.

  Przeznaczenie 4

  Powodzenie w sprawach finansowych i uznanie ze strony otoczenia.
  Jeśli wybiorą odpowiedni zawód i wytrwają na swej drodze, osiągną to, co zamierzają. Dzięki umiarkowaniu i oszczędności mogą dojść do znacznej fortuny. Będą piąć się do góry powoli, ale pewnie. Powinny nauczyć się cieszyć z życia.

  Przeznaczenie 5

  Życie barwne, pełne doświadczeń zarówno wesołych i szczęśliwych, jak i smutnych.
  Gwałtowne, agresywne usposobienie oraz brak cierpliwości mogą stanowić poważną przeszkodę w ich rozwoju.
  Osoby te czeka długie, aktywne życie, obfitujące w niezwykłe przeżycia. Nie przywiązują wagi do dóbr materialnych i nawet jeśli nie przypadną im w udziale pieniądze czy sława, życie ich na pewno nie będzie nudne.
  Jeśli nie skoncentrują swej energii na pozytywnej, twórczej działalności, będą żyć w niezgodzie z sobą samym i z otoczeniem, niezadowolone ze swego życia i zbuntowane wobec losu. Wibracja ta przypomina bowiem magnes, który - źle ustawiony - przyciąga same kłopoty i problemy.

  Przeznaczenie 6
  Przyszłość mocno niepewna, jeśli chodzi o sprawy finansowe i zawodowe. Będzie jednak pomyślna, pod warunkiem, że osoby te wykażą dużo aktywności i zaradności życiowej.
  Nie mogą sobie pozwolić na zboczenie z raz obranej drogi, powinny również bardziej kontrolować swe emocje, a także nauczyć się wykorzystywać swe życiowe szansę. Mają bowiem tendencję do zaprzepaszczania niejednej doskonałej okazji wskutek niezdecydowania lub bierności.
  Nadmierne obowiązki rodzinne mogą sprawiać, że osoby te będą się czuły skrępowane i ograniczone w swej wolności.

  Przeznaczenie 7

  Osoby te osiągną w życiu znaczną pozycję. Będą dużo podróżowały i możliwe, że spędzą życie z dala od miejsca urodzenia.
  Wśród ich przyjaciół znajdzie się wiele wpływowych osobistości. Otoczenie będzie zafascynowane ich inteligencją, elegancją, dobrym smakiem i życiową mądrością. Osoby te mogą dokonać wielkich rzeczy. Jeśli pozostałe wibracje okażą się równie pozytywne, czekają je sukcesy w każdej niemal dziedzinie, a ich życie będzie obfitowało w ciekawe i wewnętrznie wzbogacające przeżycia. Możliwe życie w samotności.

  Przeznaczenie 8

  Śmiałość, odwaga, a zarazem roztropność w sprawach biznesu. Życie aktywne, wypełnione pracą.
  Przejściowe kłopoty finansowe, przezwyciężane dzięki doświadczeniu i rozwadze. Wibracja ta wróży sukcesy zawodowe, społeczne i finansowe. Ambitne, dalekosiężne plany.
  Życie bardzo aktywne, często burzliwe. Nagle wybuchy złości, zwłaszcza w skrajnych sytuacjach, oraz przerost ambicji mogą być przyczyną zboczenia z obranej drogi.

  Przeznaczenie 9

  Osoby te, zdolne do poświęceń, wielkoduszne i kierujące się humanitarnymi, wzniosłymi zasadami, wywołują podziw i szacunek ze strony otoczenia. Będą dużo podróżować i często angażować się w niecodzienne sytuacje i zdarzenia. Pociąga je bowiem wszystko, co dziwne i niezwykłe, taki też będzie ich zawód czy działalność, której się poświęcą. Natury nieskrępowane i wolne.
  Możliwe sukcesy, które zawdzięczać będą swym kontaktom zagranicznym lub zdolnościom artystycznym.

  Przeznaczenie Wibracji Mistrzowskich- 11,22,33,44

  Przyszłość przerastająca najśmielsze oczekiwania. Wzniosłe ideały i szlachetne motywacje).
  Zapowiedź życia będącego pasmem sukcesów, wspaniałych podróży, kontaktów z "możnymi tego świata" i doświadczeń, jakich nie dane jest przeżyć zwykłemu śmiertelnikowi. Osoby te będą prowadziły niezwykle aktywny tryb życia. Wyróżnią się także ze względu na nieprzeciętną osobowość, charyzmę i oryginalne, błyskotliwe pomysły, Triumfy w przedsięwzięciach na olbrzymią skalę oraz działalności na rzecz ogółu. Wykorzystają swą intuicję, zdolności twórcze, finansowe i organizatorskie. Będą twórcami wielkich dzieł, a swym bogactwem i władzą będą dzielić się z innymi. W pamięci potomnych zapiszą się jako jednostki niezwykłe, będące dla innych przykładem. Niewątpliwie pozostawią po sobie głęboki, niezatarty ślad.