Maj 23, 2024, 08:31:55 pm

Autor Wątek: Program dla osób urodzonych 2 Stycznia  (Przeczytany 2356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Discovery

 • Level I
 • *
 • Wiadomości: 366
 • Liked: 1
Program dla osób urodzonych 2 Stycznia
« dnia: Wrzesień 26, 2011, 07:48:57 pm »
 • Publish
 • Kto urodził się dnia 2 stycznia
  Ostrożny, dyplomatyczny - pragnie wcielić swe ideały w życie.
  Zasługuje na zaufanie w zupełności, jego natura wykazuje dużo powagi i stałości. Potrafi rozmyślać i zastanawiać się głęboko; w skupieniu i spokoju coraz głębiej przenika istotę jakiegoś zagadnienia, które go interesuje.

  Dyplomatyczny, skryty - potrafi dochować tajemnicy i strzec własnych i cudzych sekretów. Chociaż nie lubi pochlebstwa - ale jest bardzo wrażliwy na słuszną ocenę swej pracy.

  Życie jego nieraz upływa w warunkach jakie wymagają skrytości i ostrożności. Jest to natura zamknięta w sobie i polegająca wyłącznie na sobie. Nierzadko zajmuje jakieś stanowisko odpowiedzialne, na którym zostaje obdarzony zaufaniem innych. Będzie to najprędzej jakieś stanowisko urzędnicze.

  Ma on rozmaite ideały życiowe i pełen jest nadziei i ufności, że kiedyś je zrealizuje. Przez zajęcie się systematyczną pracą może przezwyciężyć napady melancholii, jakim podlega.

  O co powinien się troszczyć.

  O wymianę zdań i myśli z innymi ludźmi. Chociaż bowiem sam z niezwykłym poświęceniem się i pilnością dąży do zrealizowania swych celów - ale dzięki swej jednostronności - nie potrafi ocenić wysiłków innych ludzi i może do nich odnosić się niechętnie lub nieżyczliwie.

  Do czego powinien dążyć.

  Niechaj starannie studiuje swój charakter, poznaje jego słabe strony i pracuje nad ich wzmocnieniem. Przyciąganie jakie wywiera wpływ ziemi na duszę takiego człowieka jest bardzo silne lecz stopniowo może zostać przezwyciężone. Gdy rozbudzi się wewnętrznie i rozwinie duchowo - staje się wówczas niezmordowanym pracownikiem ducha.

  To też niechaj unika patrzenia w dół - t. j. zajmowania swej uwagi na ciemnych stronach życia i niechaj oderwawszy oczy od swej osobowości stara się wznieść w świat abstrakcji. Trudno go poruszyć z apatii w którą zazwyczaj popada pod wpływem przeżyć czysto materialnych. Gdy jednak raz się zacznie podnosić - może osiągnąć znaczne wyżyny rozwoju duchowego.
  Opracował Jan Starża-Dzierżbicki