Discovery Human Nature Forum

Natura ludzka => Zmysły => Sex => Wątek zaczęty przez: Lilith w Luty 06, 2012, 02:32:36 pm

Tytuł: Dlaczego kobiety idą do łóżka ...
Wiadomość wysłana przez: Lilith w Luty 06, 2012, 02:32:36 pm
Kobieca seksualność, wbrew pozorom, znacznie bardziej niż męska opiera się na ..... narcyzmie. Nagie ciało mężczyzny to sprawa drugorzędna. To okropne ale kobieta chce w łózko ...  męskiej duszy. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest pożądanie partnera. Świadomość, że on chce jej, i tylko jej.
Tego wymaga jej psychika, by w sypialni kobieta zamieniała się w boginię zmysłów.

 
Kylie Minogue - Slow (http://www.youtube.com/watch?v=1xSLpoQdRrU#)
Tytuł: Odp: Dlaczego kobiety idą do łóżka ...
Wiadomość wysłana przez: LI w Październik 22, 2012, 10:00:41 am
Typy kobiecego podniecenia

Zebroff - bazując na swojej praktyce w pracy w kobietami, wyróżniła cztery grupy:

- Typ sensualny - najbardziej reaguje na bodźce związane ze zmysłami: dotykiem, smakiem, zapachem. Kobiety, które zaliczają się do tej grupy podniecają pieszczoty cielesne, ale także określone zapachy i smaki.

- Typ poznawczy - podniecają myśli i fantazje, które kobieta sama kreuje w swojej głowie. Panie z tej grupy kręcą także filmy erotyczne i sceny łóżkowe z książek.

- Typ ceniący bliskość - dla kobiet z tej grupy najważniejsza jest więź z partnerem. Podnieca je bliska relacja z ukochaną osobą i wspólnie przeżywane doznania.

- Typ uwodzicielski - najbardziej kręci świadomość, że bardzo podnieca partnera. Widząc, jak na niego działa, sama się stymuluje. Dla kobiet z tej grupy ważny jest efekt, jaki robią na kochanku.

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107880,12680278,Co_nas_kreci__co_nas_podnieca_.html (http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107880,12680278,Co_nas_kreci__co_nas_podnieca_.html)