Maj 23, 2024, 09:29:18 pm

Autor Wątek: Kręgi w zbożu  (Przeczytany 2851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline foxterier16

 • New
 • Wiadomości: 2
 • Liked: 0
Kręgi w zbożu
« dnia: Styczeń 07, 2013, 06:14:57 pm »
 • Publish
 • Jak odróżnić prawdziwe kręgi zbożowe?

  Po pierwsze na miejscu kręgów występują zmiany w roślinności, roślinność jest wypalona lub po prostu rośnie lepiej. Kiedy jest wypalona znaczy że wylądował na niej najprostszy wehikuł z napędem magnetycznym a bardzo silne pulsujące pole magnetyczne po prostu spaliło zboże.
  Kiedy rośliny rosną lepiej to wtedy znaczy że wylądował na nim sporo nowocześniejszy wehikuł którego napęd pracuje na zasadzie telekinezy (który po prostu trwale natelekinetyzował roślinność) jest to więc wehikuł teleportacyjny zdolny do dolecenia do krańców wszechświata w dowolnym czasie (warto tu zaznaczyć że pierwszy typ wehikułu nie ma takich rewelacyjny możliwości, nie jest nawet w stanie przekroczyć prędkości światła). W wehikule teleportacyjnym nie działają na niego żadne przeciążenia i wymyka się całkowicie prawom fizycznym która zna dzisiejsza nauka. Dzieje się tak dlatego ponieważ wehikuł tego typu jest w stanie przełączyć się we wzór energetyczny wraz z załogą czyli stać się jakby jego duchem. To zjawisko umożliwia przelatywanie nawet przez obiekty stałe a podróże z gigantycznymi prędkościami są dzięki temu o wiele łatwiejsze bo po prostu nie trzeba omijać planet ani innych badziewi w które można po prostu walnąć.

  Po drugie na miejscu lądowiska można znaleźć kawałki węgla warstwowego. Skąd się ów węgiel bierze? To proste wehikuł UFO lecący w konwencji magnetycznej (warto tu zaznaczyć że wehikuł telekinetyczny może lecieć też jako magnetyczny tak samo jak samolot silnikowy może lecieć jako szybowiec, co prawda z różną doskonałością aerodynamiczną w zależności od wydłużenia płata i oporu profilowego) nad drzewami po prostu wmiata polem magnetycznym kawałki liści i gałęzi. Te przyklejając się do wehikułu zostają poddane przez wirujące pole magnetyczne dużej temperaturze i ciśnieniu przez co ulegają błyskawicznemu zwęgleniu. Kiedy taki pojazd ląduje na ziemi te kawałki węgla po prostu odrywają się od niego.

  Po trzecie perfekcyjnie równo położone zboże które nie jest połamane. Człowiek nie jest w stanie tego dokonać. Jest tego dokonać jedynie wehikuł omiatając polem magnetycznym zborze podczas schodzenia pod ziemie do podziemnych jaskiń w trybie owego "ducha", w
  tym momencie jest również całkowicie niewidzialny lub może regulować płynnie swoją widzialność. Jednak w trybie owego ducha nadal przełącza się cały czas do obiektu materialnego i wraca do duchowego z czestotliwością około 2500 Hz. Podczas tego pulsowania stawia pewien nacisk obiektom stałym w tym przypadku zbożu dlatego właśnie je przygniata.

  http://energia.sl.pl/4c/4c_b40_1_z.jpg
  http://www.astro.eco.pl/wordpress/cropcircle3.jpg
  http://www.poszukiwaczeprawdy.pl/fot/krag3.jpg
  « Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 03:53:17 pm wysłana przez LI »