Kwiecień 02, 2023, 07:23:23 am

Autor Wątek: TEMPERAMENT i UZDOLNIENIA  (Przeczytany 1971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moniq

  • Modérateur
  • Level II
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Liked: 27
  • Grupa: A RH+
  • Nastrój: I'm like angel @:-)
TEMPERAMENT i UZDOLNIENIA
« dnia: Maj 22, 2012, 12:22:59 pm »
http://www.tarot_wrozkakama.republika.pl/Numer_1.jpg

TEMPERAMENT i  UZDOLNIENIA

Znajomość znaczenia wibracji, jakie każdy z nas otrzymuje wraz z przyjściem na świat, pozwala na analizę osobowości i mentalności. Jest to jednak za mało, aby określić powołanie i predyspozycje zawodowe danej osoby. Przypomnijmy raz jeszcze, że przestudiowanie tylko jednego aspektu Portretu Numerologicznego nigdy nie da nam definitywnej i wyczerpującej odpowiedzi na pytanie o konstrukcję psychiczną danej osoby. Każda z tych części stanowi bowiem jedynie pewien wycinek osobowości i tylko całościowa analiza Numerogramu pozwoli na określenie charakteru.

W niniejszym poście rozpatrzymy 7 bloków liczbowych. Utworzyliśmy je już wcześniej, sprawdzając, ile Liczb występuje w danym imieniu i nazwisku. W zależności od tego, która z grup liczbowych jest najbardziej zapełniona, takie będą cechy dominujące w temperamencie danej osoby.
Jeśli zauważymy, na przykład, że wszystkie te grupy są zrównoważone pod względem ilości liczb w nich występujących, znaczyć to będzie, iż mamy do czynienia z osobą obdarzoną licznymi uzdolnieniami i predyspozycjami.
Informacje, jakie uzyskamy dzięki tej metodzie, okażą się niezwykle istotne przy wyborze studiów czy zawodu. Nie ulega bowiem najmniejszej wątpliwości, że łatwej jest osiągnąć sukces i zadowolenie z wykonywanej pracy, jeśli jest ona zgodna z naszymi zdolnościami i powołaniem.

BLOK nr 1 - Liczby mentalne: 1 - 7 - 8 - 9
Liczby te związane są z jasnym, chłonnym umysłem, ciekawością intelektualną, umiejętnością trafnej oceny, ambicją, wytrwałością, determinacją i zapałem. Wszystkie te cechy sprzyjają realizacji najśmielszych nawet pomysłów.
Silna indywidualność, niezależność i oryginalność. Umiejętność kierowania innymi. Pragnienie wybicia się ponad przeciętność.
Osoby, w których Portrecie Numerologicznym dominują Liczby "mentalne", mają wszelkie dane, aby zabłysnąć jako: adwokaci, dyrektorzy dużych przedsiębiorstw, politycy, projektanci mody, chirurdzy, bankierzy, wynalazcy, naukowcy, a także przemysłowcy, policjanci, detektywi, geolodzy, geografowie, nauczyciele, pisarze i dziennikarze.

BLOK nr 2 - Liczby emocjonalne: 2 - 3 - 6 - 9
Liczby te wyrażają głęboką uczuciowość, szlachetność, bezinteresowność i pragnienie służenia innym. Mówią one o wdzięku, uroku, uprzejmości oraz niewinności i łagodnym usposobieniu. Oznaczają miłość, zrozumienie, wrażliwość i oddanie.
Liczby te sprzyjają takim profesjom, jak: pediatria, ginekologia, dietetyka, psychologia, pielęgniarstwo, pedagogika, a także wszelka działalność społeczna i charytatywna oraz hotelarstwo, dekoratorstwo wnętrz i projektowanie sztuki użytkowej. Predestynują również do uprawiania wszelkich dziedzin związanych ze sztuką.

BLOK nr 3 - Liczby intuicyjne: 2 - 7 - 9
Liczby te sugerują takie uzdolnienia, jak: intuicja, jasnowidzenie, telepatia i przepowiadanie przyszłości.
Ogromna ciekawość intelektualna; pragnienie zgłębienia całej wiedzy i mądrości.
Głębia duchowa sprzyjająca poszukiwaniu Prawdy i doskonaleniu wewnętrznemu. Liczby te predestynują do następujących zawodów: psychiatria, psychologia, teologia, kapłaństwo, filozofia, lecznictwo i uzdrowicielstwo. Osoby te będą również doskonałymi hipnotyzerami, jasnowidzami, wróżbitami, grafologami, astrologami i numerologami.

BLOK nr 4 - Liczby fizyczne: 4 - 5 - 8
Symbolizują one zdrowie i siłę fizyczną, są synonimem witalności, odporności i nieprzeciętnej wprost energii.
Związane są także z takimi cechami, jak: wytrwałość, upór i skuteczność w działaniu. Oznaczają dar uzdrawiania za pomocą rąk.
Osoby te cechuje optymizm, opanowanie, odwaga i umiłowanie przygód.
Sprawdzają się zatem jako podróżnicy, reporterzy, geografowie, żeglarze, archeolodzy, lotnicy i alpiniści, górnicy, a także jako trenerzy, sportowcy (zwłaszcza judo i kartę), nauczyciele wychowania fizycznego, masażyści, myśliwi oraz piloci doświadczalni.

BLOK nr 5 - Liczby artystyczne: 3 - 6 - 9
Jak sama nazwa wskazuje, Liczby te patronują ludziom sztuki.
Oznaczają one ogromną wrażliwość na piękno, kolor, formę i kształty, a także na uroki przyrody.
Sprzyjają wszelkiej ekspresji artystycznej: malarstwu, aktorstwie, rzeźbie, muzyce, poezji i tańcu. Osoby te będą też doskonałymi projektantami mody, dekoratorami wnętrz, wykładowcami w akademiach artystycznych oraz jubilerami i architektami.

BLOK nr 6 - Liczby naukowe: 1 - 4 - 5 - 7 - 8 - 9
Liczby te są charakterystyczne dla osób o wybitnej inteligencji; jasnym, chłonnym umyśle i wewnętrznej dyscyplinie. Odznaczają się ciekawością świata oraz wytrwałością w zgłębianiu jego tajemnic.
Są to osoby otwarte na wszystko, co nowe i nieznane. Lubią postęp i pragną wieść życie ciekawe i obfitujące w liczne przygody. Nie boją się ryzyka, nie zniechęcają się również porażkami czy przejściowymi kłopotami. Mówiąc krótko, Liczby te sprzyjają sukcesom w pracy naukowej i badawczej.

BLOK nr 7 - Liczby handlowe: 2 - 4 - 8
Liczby te obdarzają przymiotami niezbędnymi w świecie biznesu, tj. żyłką handlową, zmysłem do interesów, ambicją, zdrowym rozsądkiem, a ponadto rezolutnością, uporem i dynamizmem.
Sugerują one również zdolność do szybkiej i trafnej oceny sytuacji, odwagę i umiejętność podejmowania ryzyka, gdy wymagają tego okoliczności. Symbolizują też oszczędność, umiejętność koncentracji, dyscyplinę wewnętrzną i zdolność kierowania dużymi zespołami ludzi.
Wszystkie te cechy okażą się nieocenione w takich dziedzinach, jak: handel, bankowość czy ekonomia. Osoby te sprawdzą się jako maklerzy giełdowi, fabrykanci, przedsiębiorcy, właściciele nieruchomości lub sieci sklepów oraz wszędzie tam, gdzie obraca się dużymi pieniędzmi.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 12:26:01 pm wysłana przez LykkeLi »