Kwiecień 16, 2024, 12:26:13 am

Autor Wątek: Cele życiowe  (Przeczytany 4730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moniq

 • Modérateur
 • Level II
 • *****
 • Wiadomości: 758
 • Liked: 27
 • Grupa: A RH+
 • Nastrój: I'm like angel @:-)
Cele życiowe
« dnia: Maj 22, 2012, 12:05:41 pm »
 • Publish
 • http://www.310proshop.com/images/uploads/PLATES/TANGENT-NUMBERS-WHITE.jpg

  CELE ŻYCIOWE

  Suma liczb oznaczających Życie Wewnętrzne i Ekspresję Zewnętrzną wskaże nam Cele Życiowe (zarówno uświadomione, jak i ukryte), a także rolę, jaką dana osoba odgrywa lub powinna odegrać w społeczeństwie.

  Wibracja ta stanowi niejako siłę napędową wszystkich naszych czynów, gdyż to właśnie motywacje, którymi się w życiu kierujemy, decydują o charakterze i sensie wszystkich naszych poczynań.
  Aby analiza danego Portretu Numerologicznego była dokładna, musimy sprawdzić, czy podstawowe wibracje, tzn. Urodzenia, Życia Wewnętrznego i Ekspresji Zewnętrznej, są sobie pokrewne i czy ze sobą współgrają. Jeżeli tak, to znaczy, że Cele Życiowe danej osoby będą zgodne z poniższymi opisami. W przeciwnym razie, tzn. jeśli wibracje te tworzą pewną dysharmonię, Cele Życiowe mogą ulec nieznacznym modyfikacjom.

  Poniżej przedstawimy cele odpowiadające poszczególnym wibracjom. Wyszczególnimy również połączenia powstałe z tych Liczb i omówimy ich znaczenia.
  Warto w tym miejscu podkreślić, że ogólne tendencje dotyczące danej wibracji pozostają takie same, a wyodrębnione zestawy stanowią jedynie dodatek do podstawowej charakterystyki.

  CELE ŻYCIOWE- 1

  Osoby świadome własnej wartości; wiedzą, że urodziły się po to, aby zająć znaczącą pozycję w społeczeństwie. Temu celowi poświęcają swe zdolności i siły.
  Wszystko, co posiadają, zawdzięczają wyłącznie sobie, zawsze bowiem pragną czuć się samowystarczalne i niezależne.
  Zmuszone do pozostawania w tle, stają się osobami zgorzkniałymi. Sytuacja taka odbiera im całą energię życiową, fantazję i możliwości twórcze.
  Osoby te nade wszystko kochają wolność; ich życie przypomina nieustanną walkę o określenie własnej tożsamości. Pragną być wyłącznymi kowalami własnego losu i panami swego przeznaczenia.
  Na poziomie Życia Wewnętrznego ich celem jest chęć wyróżnienia się spośród tłumu, prowadzenie życia aktywnego, twórczego i niezależnego. Za nic w świecie nie podporządkują się niczemu ani nikomu.

  ZESTAW: 1 + 9 = 1
  W tym konkretnym przypadku celem życia jest osiągnięcie absolutnej wolności, uwolnienie się od wszelkich więzów czy zależności.
  Ogromne zdolności intelektualne; oryginalna osobowość; porywczość. Pragnienie wyróżnienia się; aktywność twórcza. Nieprzeciętne życie.
  Osoby te będą kreatorami i panami własnego losu.

  ZESTAW: 2 + 8 = 1
  Chęć osiągnięcia znacznej pozycji ekonomicznej. Ambicje, pragnienie zrobienia kariery zawodowej i osiągnięcia dobrobytu materialnego.
  W życiu tej osoby będą się pojawiały coraz to nowe cele do zdobycia.
  Jednostka poważna i opanowana. Nie znosi mieszania się w jej sprawy.

  ZESTAW: 3 + 7 = 1

  Podświadome dążenie do zdobycia wysokiej pozycji społecznej lub zawodowej.
  Osoba pełna ciepła, szlachetna i wspaniałomyślna, przywiązująca duże znaczenie do kontaktów międzyludzkich. Lubi otaczać się osobistościami ze świata sztuki i nauki, ludźmi wpływowymi i nieprzeciętnymi.
  Odczuwa ogromną potrzebę niezależności, tylko wówczas osiągnie pełnię sił twórczych, a tym samym będzie jednostką niebanalną, odnoszącą w życiu same sukcesy.

  ZESTAW: 4 + 6 = 1

  Nieuświadomione dążenie do osiągnięcia całkowitej wolności. Skłonność ta może być tłumiona licznymi obowiązkami, np. rodzinnymi, nałożonymi na siebie dobrowolnie lub narzuconymi z zewnątrz.
  Niezwykle istotną rolę odgrywa w ich życiu stabilizacja materialna i uczuciowa.
  Nawet jeśli osoba ta czuje się spętana licznymi obowiązkami, odczuwa w sobie silną potrzebę niezależności. Wyraża się to w tym, że osoba ta stara się wszystko osiągnąć w życiu samodzielnie.

  ZESTAW: 5 + 5 = 1
  Natura niezależna i buntownicza. Celem życiowym takiej osoby jest zdobycie pełnej autonomii we wszystkich dziedzinach życia.
  Możliwe, że będzie musiała stoczyć ciężką walkę, aby urzeczywistnić swe pragnienia. W walce tej nierzadko najpoważniejszym wrogiem będzie dla niej ona sama. Dlatego też powinna znaleźć wewnętrzny spokój i nauczyć się panowania nad sobą.
  Oryginalność, kreatywność, gwałtowność.

  CELE ŻYCIOWE- 2

  Doczesne, materialne ambicje ustępują miejsca trosce, a często walce, aby osiągnąć wewnętrzny spokój i równowagę.
  Osoby te odznaczają się skromnością, prostotą i nieśmiałością; ich główne pragnienia to: służenie i pomaganie innym, wspieranie potrzebujących. Jeśli pragną zaszczytów, to nie dla siebie, lecz dla swych bliźnich, gotowe są na największe poświęcenia, aby im to ułatwić. Zawsze bowiem ważniejsze są dla nich sprawy bliźnich niż własna osoba.
  Postawa taka nie ma nic wspólnego z tchórzostwem czy uległością, ale z wewnętrznym przekonaniem, że taka właśnie jest ich życiowa misja. Wiedzą, że znalazły się na tym świecie po to, aby spełniać rolę mediatorów we wszelkich sytuacjach konfliktowych, a także, aby dodawać otuchy i nadziei potrzebującym. Dlatego też osoby te nie znoszą kłótni i swarów, wiedząc, że ich powołaniem jest niesienie ludziom pokoju.
  Zdają sobie również sprawę, że ich liczne zalety: takt, dyplomacja, łagodność, wyrozumiałość, tolerancja i zdolność do poświęceń dane są im właśnie po to, aby mogły się dobrze wywiązać z zadania, jakie mają do wypełnienia.
  Na poziomie Życia Wewnętrznego powołaniem tych osób jest spokojne życie i świadomość, że jest się kochanym i wspieranym przez najbliższych.

  ZESTAW: 1 + 1 = 2
  Życiowym celem tych osób jest osiągnięcie równowagi umysłowej i emocjonalnej. Zmierzają doń, nie tracąc przy tym poczucia niezależności i nie rezygnując z przewodzenia innym. Oryginalność i zdolności twórcze, którymi się charakteryzują, znajdą swój wyraz w działalności artystycznej. Osoby te będą prowadziły bardzo aktywny tryb życia, ale ich psychika zawsze będzie się domagała ciszy i spokoju, bo tylko dzięki nim są w stanie wykorzystać swe liczne zalety.

  ZESTAW: 2 + 9 = 2
  Silna potrzeba poświęcania się dla innych. Altruizm, dobroć i wzniosłe ideały. Osoby te pragną dobrze się zapisać w pamięci potomnych.
  Pociąga je wiedza tajemna, a także wszelka działalność społeczna i charytatywna. W tych też dziedzinach mają szansę osiągnąć pełne zadowolenie i poczucie samorealizacji.

  ZESTAW: 3 + 8 = 2
  Osoby te nigdy nie pogodzą się z przeciętnością. Ich ideą przewodnią jest chęć wyróżnienia się i dotarcie na same szczyty ludzkich możliwości. Imponują im zatem ludzie sukcesu; władza, popularność, bogactwa i zaszczyty mają dla nich nieuchwytny czar.
  Odznaczają się odwagą i wytrwałością, zawsze jednak potrzebują wsparcia i uczucia ze strony swych bliskich.

  ZESTAW: 4 + 7 = 2
  Dalekosiężne, wzniosłe cele. Osobowość refleksyjna, analityczna i uporządkowana. Jednostki te dążą do osiągnięcia wewnętrznej równowagi i spokoju; pragną też żyć w harmonii i pokoju z bliźnimi.
  Kierują nimi sprzeczne impulsy; z jednej strony - pragnienie stabilizacji materialnej, a z drugiej - poznania siebie samego i zgłębienia tajników duszy ludzkiej.
  Nieufne i podejrzliwe, osoby te wierzą tylko w to, co same mogą sprawdzić i dotknąć.

  ZESTAW: 5 + 6 = 2
  Jeśli nie występują wibracje o zdecydowanie odmiennym charakterze, zestaw taki oznacza, że największym marzeniem danej osoby jest spokojne i ustabilizowane życie rodzinne. Aby marzenie to stało się rzeczywistością, osoba ta gotowa jest na wszelkie poświęcenia, a nawet ostrą walkę.
  Z drugiej jednak strony jakiś wewnętrzny bodziec nieustannie popycha ją do walki, rywalizacji, i to on zwykle zwycięża.
  Mimo to, osoba o tym zestawie numerologicznym nieraz będzie odczuwała pokusę, aby zmienić całkowicie tryb życia i poświęcić się, tak przecież ukochanej rodzinie.

  CELE ŻYCIOWE- 3

  Podstawowym celem życia jest w tym przypadku służba ludzkości. Nie będzie to jednak (poza nielicznymi wyjątkami) pomoc materialna, czy np. medyczna, ale niesienie radości, optymizmu, nadziei i harmonii.
  Osoby te bez trudu wypełnią swą życiową misję, z natury są bowiem niezwykle pogodne, promieniujące wewnętrznym światłem i miłością. Obdarzone są również bogatą wyobraźnią i zdolnościami twórczymi, które często znajdują swój wyraz w karierze artystycznej.
  Zawód ten oznacza dla nich jeszcze jeden sposób niesienia ludziom radości i wytchnienia od codziennych trosk. Daje im również możliwość pokazania wszystkim, że życie może być piękne, jeśli sami tego chcemy. Ten altruizm i wzniosłe, szlachetne ideały przysporzą im powszechnej sympatii i uznania, a nawet zaszczytów i sławy.
  Jednostki te nade wszystko pragną napawać się miłością swych bliźnich i towarzystwem wesołych i pełnych życia osób. Jednym słowem, kochają życie i pragną się nim cieszyć.
  Osoby te marzą o bogactwach i luksusach, chciałyby też oddalić od siebie wszelkie troski i zmartwienia.

  ZESTAW: 1 + 2 = 3
  Celem życia tych osób jest sztuka, a także działalność społeczna. Jeśli z Wibracją Ż.W. współgrają pozostałe, podobnie jak ona dostarczające entuzjazmu i odwagi, wówczas marzenia ich zrealizują się bardzo szybko. W przeciwnym razie ich osiągnięcie wymagać będzie sporo wysiłku i wytrwałości.

  ZESTAW: 3 + 9 = 3
  Osoby te kierują się humanitarnymi ideałami, miłością i chęcią niesienia światu radości i światła. Mają wiele do ofiarowania i czynią to z radością i oddaniem. W wielu dziedzinach życia towarzyszyć im będzie wyjątkowe szczęście.
  Obdarzone są również ogromną elokwencją. Jeśli potwierdzą to pozostałe wibracje, odniosą znaczne sukcesy na polu artystycznym.

  ZESTAW: 3 + 8 = 3
  Zestaw ten oznacza upór i wytrwałość w dążeniu tej osoby do głównego celu życia, jakim jest dla niej powodzenie finansowe.
  W korzystnej korelacji z innymi wibracjami osoby te czeka znacząca pozycja w świecie biznesu i finansów. Osoby te wyróżniają się bowiem niespotykaną pracowitością i wybitną inteligenta, a także wyjątkowym "nosem" do robienia pieniędzy.

  ZESTAW: 5 + 7 = 3
  Wzniosłe ideały, altruizm. Niezaspokojona ciekawość świata i ludzi. Osobom tym obce są dążenia o charakterze materialnym. W swym działaniu nie kierują się chęcią zysku, pragną jedynie żyć pełną piersią. Fascynuje je także zgłębianie tajników ludzkiej egzystencji.

  ZESTAW: 6 + 6 = 3
  Umiejętność wczuwania się w sytuacje innych, głębokie współczucie dla pokrzywdzonych; miłość i pragnienie poświęcania się na rzecz potrzebujących.
  Niewątpliwie nadrzędnym celem w życiu tych osób jest dawanie szczęścia, wsparcia i otuchy pokrzywdzonym przez los. Duże upodobania artystyczne. Z drugiej strony osoby te często popadają w hedonizm, a pasywność i uleganie pokusom zmuszają je do nieustannej walki z sobą samym.

  CELE ŻYCIOWE- 4

  Osoby te wiedzą, że ich powołaniem życiowym jest roztaczanie opieki (także w sensie materialnym) nad ludźmi od nich uzależnionymi. Są to urodzeni stróże prawa i porządku, pragnący przyczynić się do budowy lepszego i bardziej sprawiedliwego świata.
  Pewnością siebie, energią i wewnętrznym spokojem zjednują sobie szacunek i zaufanie otoczenia. Nierzadko skupiają w swym ręku władzę i autorytet, zdobyte dzięki własnej pracowitości, uczciwości oraz poważnemu podejściu do życia. Ponadto cechuje je rozsądek i poczucie sprawiedliwości. W sposób rozważny i uporządkowany kierują życiem własnym i tych, którzy im zaufali. Odczuwają przy tym silną potrzebę opiekowania się słabszymi.
  Osoby te są zażartymi wrogami wszelkiego bałaganu czy improwizacji.
  W życiu osobistym dążą do stabilizacji materialnej i zabezpieczenia sobie przyszłości. Marzą o życiu uporządkowanym i spokojnym, życiu z góry zaplanowanym i wolnym od niespodzianek.

  ZESTAW: 1 + 3 = 4
  Głównym celem życia tych osób jest nadanie realnego kształtu ogromnemu potencjałowi twórczemu, artystycznemu i intelektualnemu, jaki w nich spoczywa.
  Jednostki te wyróżniają się inteligenta i oryginalną osobowością. Są jednocześnie zrównoważone i uporządkowane. Swą przyszłość budują w oparciu o zdrowy rozsądek i poczucie realizmu.

  ZESTAW: 2 + 2 = 4
  Przesadna ostrożność i rozwaga w postępowaniu, oraz nieśmiałość stanowią główną przeszkodę w realizacji życiowych planów.
  Osoby o wielkim sercu, baczące, aby na swej drodze nikogo nie skrzywdzić ani nie urazić. Do celów swych dochodzą powoli, ale zdecydowanie. Stabilizacja materialna zapewni im poczucie pewności siebie.

  ZESTAW: 4 + 9 = 4
  Silny charakter, surowe, niewzruszone zasady moralne i ogromne poczucie sprawiedliwości. Celem życiowym tych osób jest walka o wolność i polepszenie doli uciśnionych i prześladowanych.
  Jednostki te dążą do materialnego zabezpieczenia swej przyszłości, ale zmuszone do obrony nadrzędnego dla nich ideału, jakim jest sprawiedliwość, gotowe są na wszystko, włącznie z użyciem przemocy.

  ZESTAW: 5 + 8 = 4
  Liczą się głównie cele materialne i doczesne. Liczne zalety, z których najistotniejszymi są: silna wola i niesłychana wprost pracowitość.
  Osoby te zawsze osiągają to, czego pragną. Ognisty temperament, energia i chęć działania.

  ZESTAW: 6 + 7 = 4
  Osoby te w równym stopniu kierują się emocjami, co intelektem. Dużą wagę przywiązują do związków z innymi ludźmi - do rodziny, przyjaciół i tradycji.
  Dążenie do materialnej stabilizacji, dającej im poczucie pewności siebie, graniczy czasami z chciwością. Natomiast kłopoty finansowe sprawiają, że osoby te czują się niepewne i zagubione.

  CELE ŻYCIOWE- 5

  Wibracja Liczby 5 jest najbardziej dynamiczna, niespokojna, zmienna i niecierpliwa spośród wszystkich wibracji Skali Numerologicznej. Osoba posiadająca taką właśnie wibrację Celu Życiowego nie będzie miała łatwego zadania. Jest nim bowiem poskromienie gwałtownego, wybuchowego temperamentu, z którym się urodziła, i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Żyje ona w ciągłym napięciu nerwowym, któremu nierzadko daje upust nagłymi atakami złości. Bez przesady można powiedzieć, że utrzymanie w ryzach tej nieposkromionej energii i skierowanie jej na odpowiednie tory graniczy niemal z heroizmem.
  Osoba taka musi czuć się wolna; pragnie życia aktywnego, obfitującego w przygody, niespodzianki i silne podniety.
  Aby mogła czuć się w pełni zrealizowana, potrzebne jest jej zajęcie odpowiadające jej osobowości. Monotonna, szara codzienność odbije się negatywnie nie tylko na jej zdrowiu fizycznym i psychicznym, ale również na charakterze, co może mieć tragiczne wręcz skutki.
  Nie ulega wątpliwości, że wibracja ta, rozumiana jako wskazówka życiowego celu, stanowi wielkie wyzwanie; zmusza bowiem do nieustannej konfrontacji ze światem i z samym sobą.
  Osoby te będą się zmagały z wieloma trudnymi sytuacjami i gorzkimi doświadczeniami, które - niczym magnes - przyciągają i nieświadomie prowokują. Jeśli zdołają uczynić z nich bodziec do wewnętrznego rozwoju, mają szansę osiągnąć dojrzałość, a nawet doskonałość. Tym samym staną się prawdziwymi panami swego losu.

  ZESTAW: 1 + 4 = 5
  Cel życiowy w tym przypadku oznacza wolność tworzenia. Osoby te pragną żyć intensywnie, z dala od wszelkiej rutyny czy monotonii. Ich czyny, wysiłki i słowa odznaczają się niezwykłym natężeniem wewnętrznym (zawierają w sobie niezwykły ładunek emocji). Jednakże otoczenie zauważa w nich jedynie wewnętrzny ład i metodyczność (E.Z.), nie zdając sobie sprawy z ich prawdziwych dążeń.

  ZESTAW: 2 + 3 = 5
  Natury łagodne, spokojne, pełne taktu i wyrozumiałości. Pragną troszczyć się i opiekować słabszymi i potrzebującymi pomocy. Osoby te w głębi duszy czują się wolne i niezależne od nikogo i niczego.
  Powinny nauczyć się wyciągać korzyści z licznych doświadczeń życiowych.

  ZESTAW: 5 + 9 = 5
  Są to urodzeni buntownicy, pragnący nieograniczonej wolności. Chcą wszystkiego spróbować i przeżyć do końca, wycisnąć z życia, ile się da. Tylko taka egzystencja ma dla nich jakikolwiek sens.
  Fantazja, bujna wyobraźnia i niezaspokojona ciekawość świata prowadzą często te osoby na bezdroża, zwykle długo błądzą, zanim odnajdą swą własną drogę i miejsce.
  Jednakże ich głównym celem jest niewątpliwie życie pełną piersią, razem z innymi i dla innych.

  ZESTAW: 6 + 8 = 5
  Są to osoby rozważne, ostrożne, uparte i ambitne z jednej strony, uczuciowe i kochające życie rodzinne - z drugiej.
  Celem ich życia będzie osiągnięcie doskonałej równowagi między tymi skłonnościami i cechami, tj. potrzebą poświęcenia się dla innych i obdarzania ich swą ogromną miłością a wewnętrznym pragnieniem niezależności.

  ZESTAW: 7 + 7 = 5
  Umysł poważny, ciekawy i głęboki. Zdolności para psychiczne. Cechuje je pragnienie odkrycia tajemnicy egzystencji i całkowitego poznania prawdy o świecie.
  Cel ten starają się realizować konsekwentnie, nie rezygnując przy tym z wewnętrznej wolności.
  Doskonalenie umysłu i psychiki stanowi kolejne wyzwanie, któremu powinny stawić czoła.

  CELE ŻYCIOWE- 6

  Cele wybitnie humanitarne. Osoby te urodziły się po to, aby służyć bliźnim, zwłaszcza rodzinie i najbliższym. Wyposażone zostały bowiem przez los w cechy, które predestynują je do spełnienia tej właśnie misji. Są zatem ludźmi pełnymi dobroci, zrozumienia, wrażliwości i miłosierdzia, a przede wszystkim - miłości.
  Przeżywają cudze problemy jak własne, kochają prawdę i uczciwość. Dla wszystkich, którzy tego potrzebują, mają miłość i czułość.
  Zawsze przyjazne wobec wszystkich ludzi, posiadają dar stwarzania wokół siebie pogodnej i miłej atmosfery. Są gościnne, a dom ich zawsze pełen jest przyjaciół i znajomych. Czują się głęboko odpowiedzialne za swych domowników, nie powinny jednak przesadzać ze swą nadopiekuńczością.
  Otoczenie ceni ich opinię i często szuka u nich rady, są bowiem jednostkami zrównoważonymi, rozsądnymi i pełnymi zrozumienia dla cudzych problemów.
  Czułe są na piękno i przyrodę, posiadają przy tym liczne zdolności artystyczne, wróżące im karierę w tej dziedzinie.
  Na pewno jednak nie zawahają się poświęcić swej kariery zawodowej, jeśli będzie tego wymagało dobro rodziny. Postawy tej nie będą uważały za coś nadzwyczajnego, rodzina bowiem znaczy dla nich najwięcej.
  Powinny starać się być bardziej otwarte i nowoczesne, gdyż mają skłonności do życia przeszłością i zamykania się w kręgu konwenansów i tradycji.
  Największym marzeniem tych osób jest spokojne i wygodne życie w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Pragną również, aby zachowano o nich dobre wspomnienie, jako o ludziach, których głównym celem było uszczęśliwianie innych.

  ZESTAW: 1 + 5 = 6
  Nadzwyczaj gorący, niespokojny i niecierpliwy temperament. Twórcza postawa wobec życia. Celem życia w tym przypadku będzie osiągnięcie wewnętrznej równowagi i stabilizacji, które zapewnią spokojne, unormowane życie rodzinne.
  Osoby te są jednocześnie wyjątkowo niezależne i samodzielne a jedyna więź, jaką odczuwają, to więź łącząca je z rodziną.

  ZESTAW: 2 + 4 = 6
  Osoby o spokojnym usposobieniu, zrównoważone i odpowiedzialne. Ich głównym celem jest życie rodzinne. Pragną korzystać z wygód i przyjemności chcą uciec jak najdalej od wszelkich problemów i konfliktów.
  Jednostka ta jest surowa i jednocześnie czuła; lubi szczycić się swymi dobrami i rodziną, a z równowagi wytrąca ją jedynie groźba utraty jednego lub drugiego.

  ZESTAW: 3 + 3 = 6
  Wdzięk i czar osobisty, witalność i życzliwość wobec każdej napotkanej osoby.
  Jednostki te posiadają dar zdobywania serc ludzkich, a ich urok sprawia, że jak nikt potrafią wpływać na opinię otoczenia.
  Grozi im zbytnia próżność i powierzchowność; często im się wydaje, że dla nich wszystko jest możliwe i dozwolone. Słabość charakteru może być czynnikiem hamującym ich duchowy, wewnętrzny rozwój, a także realizację życiowych planów.
  W przypadku kobiet ogromna kokieteria oraz... gadulstwo i skłonność do plotek.

  ZESTAW: 6 + 9 = 6
  Osoby te gotowe są na największe poświęcenia. Wyróżniają się szlachetnością i wielkodusznością.
  Dziedziny, w których sprawdzają się najlepiej, to oświata, medycyna i działalność społeczna. Pragną służyć i opiekować się słabszymi. Odczuwają silnie więzy rodzinne. Obdarzone są również zdolnościami artystycznymi.

  ZESTAW: 7 + 8 = 6
  Celem tych osób będzie osiągnięcie równowagi między dążeniami materialnymi, duchowymi i silnym poczuciem odpowiedzialności. Potrzebują dowodów uczuć i serdeczności, a także zachęty do działania.
  Skłonności do dominacji nad otoczeniem.
  Osoby te często przywiązują zbyt wielką wagę do spraw mało istotnych.
  Podatność na depresje i wewnętrzne niepokoje.

  CELE ŻYCIOWE- 7

  Cele wzniosłe i idealistyczne. Żywy intelekt, jasny i przenikliwy umysł. Umiejętność wykorzystywania życiowych doświadczeń dla rozwoju duchowego.
  Metafizyczne niepokoje, pociąg do mistycyzmu i filozofii sprawiają, że osoby te nierzadko izolują się od otoczenia i zamykają we własnym świecie. Sprawiają niekiedy wrażenie, jakby doczesne, przyziemne sprawy nie miały dla nich najmniejszego znaczenia. Introwertycy i samotnicy, potrzebują czasu i samotności, żeby rozmyślać i medytować na temat zagadki bytu i wszechświata. Pragną odnaleźć prawdziwy sens własnej egzystencji.
  Te intelektualne poszukiwania sprzyjają poszerzaniu wiedzy, co w połączeniu ze wzniosłymi zasadami etyczno-moralnymi czyni z tych osób uznane autorytety w wielu dziedzinach.
  Jednostki te emanują iście arystokratyczną godnością i pewnym dystansem wobec otoczenia. Wolą kierować się rozumem niż emocjami; do każdej sprawy podchodzą w sposób poważny i analityczny, dzięki czemu na wszelkie pytania czy problemy znajdują logiczne i rozsądne odpowiedzi i rozwiązania.
  Osoby te mogłyby bez trudu odnieść sukcesy i zdobyć majątek, zajmując się interesami, ale kariera tego typu nie przyniesie im zadowolenia, bowiem ich nadrzędnym celem i zarazem wewnętrzną potrzebą jest poszukiwanie Prawdy i doskonalenie swego "ja". Dzieje się tak być może dlatego, że osoby te, dzięki nadzwyczajnej intuicji, potrafią dostrzec i zrozumieć, że prawdziwą rzeczywistością jest świat ducha, nie materii. Tym samym wiedzą, co naprawdę ma dla nich wartość.

  ZESTAW: 1 + 6 = 7
  Jednostki inteligentne, kierujące się przede wszystkim rozumem. Odczuwają jednocześnie ogromną potrzebę miłości i zrozumienia, choć same mają duże kłopoty z okazywaniem swych uczuć.
  Oryginalne pomysły oraz poczucie piękna i estetyki ułatwiają im karierę artystyczną, zwłaszcza literacką.
  Skłonność do pesymizmu i depresji, wynikająca z introwertycznego usposobienia.

  ZESTAW: 2 + 5 = 7
  Zestaw ten wskazuje na wewnętrzne niepokoje i sprzeczne tendencje, które jednocześnie stanowią harmonijną całość. Z jednej strony, nieśmiałość i nadmierna ostrożność, z drugiej zaś zmienność nastrojów i niecierpliwość.
  Wyrafinowanie, wrażliwość i refleksyjne nastawienie do życia. Nieustanne poszukiwanie odpowiedzi na zasadnicze pytania związane z ludzką egzystencją. Osoby te, zmuszone przez okoliczności, postępują w sposób energiczny i zdecydowany.

  ZESTAW: 3 + 4 = 7
  Mimo iż w tym zestawie dominują ideały i cele związane z rozwojem duchowym, osoby te powinny uważać, aby ziemskie, materialne ambicje nie przesłoniły ich prawdziwej misji życiowej, czyli pracy nad doskonaleniem swego wnętrza.
  Zestaw ten oznacza nieustanne oscylowanie między optymizmem i euforią, właściwymi dla Liczby 3, a przezornością i hamującą rozwój ostrożnością, związaną z Wibracją Ekspresji Zewnętrznej.
  Osoby te potrzebują zabezpieczenia materialnego.

  ZESTAW: 7 + 9 = 7
  Niemal doskonała harmonia między niepokojami duchowymi, a tendencjami do trzeźwego, intelektualnego widzenia świata.
  Jeśli w Portrecie Numerologicznym tej osoby znajdziemy pokrewną Wibrację Urodzenia, oznaczać to będzie, że znajduje się ona na bardzo wysokim poziomie rozwoju duchowego. Będziemy mieli wówczas do czynienia z jednostką wspaniałą i nieprzeciętną. Kontakt z nią należy do prawdziwych rozkoszy duchowych.
  Możliwe sukcesy w dziedzinach związanych z wiedzą tajemną.

  ZESTAW: 8 + 8 = 7
  Nadzwyczajna energia, witalność i siła ducha przyczyniają się do zrealizowania każdego projektu.
  Bardzo wyraźnie zaznaczone ambicje materialne. Dużą rolę w jasnym określeniu Celów Życiowych odgrywać będą pozostałe wibracje.
  Osoba ta może wykorzystać swą wewnętrzną siłę w dwojaki sposób: pracując nad rozwojem swego ducha i intelektu, bądź też dążąc do osiągnięcia materialnej stabilizacji i wysokiej pozycji społecznej.

  CELE ŻYCIOWE- 8

  Cele bardzo ambitne. Osoby te pragną (czasami nieświadomie) potwierdzić własną
  tożsamość wobec otoczenia. Najczęściej czynią to przez osiągnięcie znaczącej pozycji ekonomicznej i społecznej. Zawdzięczać to będą własnym zaletom i zasługom. Możliwe, że początki tej drogi będą trudne, ale jednostki te potrafią przezwyciężać wszelkie problemy, posiadają bowiem żelazną wolę, wytrwałość i, jak już wspomnieliśmy, wielkie ambicje.
  Wiedzą, że nie przybyły na ten świat, aby się bawić czy uciekać od obowiązków i odpowiedzialności. Ci, którzy poddadzą się swym słabościom, poniosą życiową klęskę, w poczuciu zmarnowanej szansy i niewypełnienia misji, jaką otrzymali od losu. Staną się osobami przegranymi i sfrustrowanymi, gdyż ich przeznaczeniem jest mierzyć wysoko, nie godzić się na przeciętność, a nade wszystko nigdy nie ustawać w dążeniach do duchowej, intelektualnej i emocjonalnej doskonałości.
  Jasny umysł, zdecydowanie, pracowitość oraz umiejętność zachowania zimnej krwi w każdej sytuacji ułatwią im drogę na same szczyty. Są to urodzeni liderzy, których rolą życiową jest prowadzenie innych ku lepszej przyszłości.
  Osoby te kierują się w swym postępowaniu surowymi zasadami moralnymi; dzielnie stawiają czoła wszelkim przeciwnościom losu i posiadają rzadki dar zamieniania pozornej porażki we własny sukces. Szanują dobra materialne i doceniają wagę pieniądza, nie są jednak skąpe czy małostkowe. Owszem, potrafią korzystać z ułatwień i wygód, jakie zapewnia dobra sytuacja finansowa. Zawsze jednak mają na względzie przede wszystkim dobro rodziny i osób od nich zależnych. Dodajmy, że są to jednostki poważne, pewne siebie i stanowcze. Prawie zawsze też stanowią oparcie dla słabszych i bezbronnych.
  Powinny jednak podchodzić do życia z większym dystansem, poskromią nieco swe ambicje, dbając bardziej o rozwój wewnętrzny.

  ZESTAW: 1 + 7 = 8
  Osoby te kierują się przede wszystkim pragnieniem zapewnienia sobie znaczącej pozycji społecznej i materialnej.
  Odznaczają się błyskotliwym umysłem oraz zdolnościami twórczymi zarówno artystycznymi, jak i naukowymi i intelektualnymi.
  Te racjonalne, zimne i analityczne natury dążą z uporem do realizacji swych celów, często nie bawiąc się w sentymenty. Cechuje je niezaspokojona ciekawość świata i żądza wiedzy.

  ZESTAW: 2 + 6 = 8
  Nieśmiałość, powściągliwość i wrażliwość - oto główne cechy charakterystyczne dla tych osób. Obdarzone są przy tym subtelnością, wewnętrznym ciepłem i pewnym, nieuchwytnym magnetyzmem. Jednocześnie są bardzo ambitne.
  Istotną rolę w tym przypadku odegra Wibracja Urodzenia, która wskaże, czy zwycięży słabość czy siła. Obie te skłonności są bowiem równie silnie zaznaczone.
  Warto dodać, że owo pragnienie wyróżnienia się w otoczeniu i chęć zajęcia ważnej pozycji w społeczeństwie jest w przypadku tej niezwykłej osobowości niczym więcej, jak próbą zatuszowania głębokiej nieśmiałości i ogromnej uczuciowości.

  ZESTAW: 3 + 5 = 8
  Ambitne cele; chęć wspięcia się na sam szczyt drabiny społecznej. Zafascynowanie pieniędzmi i bogactwem.
  Osoby te odznaczają się optymizmem i gorącym temperamentem. Są to istoty niecierpliwe, impulsywne, żywiołowe i bardzo bezpośrednie. Bywa, że ów bujny temperament przejawia się w agresji i skłonności do irytacji.
  Ogromna wrażliwość.
  Osoby te są zazwyczaj powszechnie lubiane, ponieważ nade wszystko kochają życie i ludzi.

  ZESTAW: 4 + 4 = 8
  Cele życiowe tych osób mają prawie wyłącznie charakter utylitarny i praktyczny. Wytrwałość, upór, metodyczność i systematyczność - oto zalety, dzięki którym osobom tym udaje się zrealizować niemal wszystko, czego zapragną.
  Ich życiowym hasłem jest: "Powoli, ale skutecznie". Ryzyko podejmują tylko wtedy, gdy są pewne wygranej. Wierzą tylko w to, czego same mogą doświadczyć. Obdarzone są wyjątkowym "nosem" do interesów, a także niezłomnym charakterem i silną wolą.
  Wyraźne zahamowania, jeśli chodzi o wyrażanie własnych uczuć.

  ZESTAW: 8 + 9 = 8
  Kombinacja ta sprzyja działalności naukowej i humanitarnej. Ambitne cele, realizowane dzięki własnej, wytrwałej pracy. Niezwykła odwaga, przebojowość i jednocześnie rozsądek.
  Dzięki tym zaletom osoby te szybkim i pewnym krokiem podążają do sukcesów, zaszczytów i bogactw.
  Ideałem byłoby, gdyby swe liczne zalety, szczególnie zdolności do interesów, wykorzystały w służbie ludzkości.

  CELE ŻYCIOWE- 9

  Cele przerastające swym zasięgiem pozostałe wibracje. Osoby o tej wibracji kierują się przede wszystkim dobrem ogółu; ich plany i marzenia dotyczą całej ludzkości. Wszystko, co posiadają: czas, pieniądze czy wiedzę^ gotowe są jej poświęcić, przyczyniając się tym samym do budowy lepszego świata.
  Nierzadko zapominają przy tym o sobie i swych najbliższych. Wrażliwe na ludzką krzywdę, wyrozumiałe i szczodre w służeniu innym i realizowaniu swych ideałów odnajdują prawdziwe szczęście. Wpływ tej wibracji sprawia, że wypełnianie wzniosłej misji życiowej związane jest również z dążeniem do doskonałości duchowej, do rozwoju swego wnętrza.
  Osoby, które nie podejmą tego wspaniałego, choć trudnego wyzwania, przepłacą to poczuciem niespełnienia, rozgoryczeniem i frustracją. Niewątpliwym paradoksem jest, że wibracja ta oznacza również ogromną potrzebę niezależności. Jednak mimo wszystko osoby te gotowe są poświęcić nawet wewnętrzną wolność i niezależność, aby tylko wypełnić swą misję wobec ludzkości.
  Dlatego też dążą do osiągnięcia ważnej pozycji społecznej i wykonywania takiej działalności, która pozwoliłaby im pracować dla dobra innych. Jednocześnie - i tu ujawnia się paradoks zawarty w tej wibracji - chciałyby, aby spełniło się jej marzenie o wolności, nieskrępowanej żadnymi więzami, licznych podróżach i życiu na łonie przyrody.

  ZESTAW: 1 + 8 = 9
  Wyjątkowy zmysł do interesów, a także uzdolnienia literackie i predyspozycje naukowe. Umysłowość twórcza, pomysłowość i fantazja. Żyłka handlowa, upór, odwaga i umiejętność podejmowania ryzyka, gdy zachodzi taka potrzeba.
  Osoby te zawsze będą walczyły o prawo do samodzielnego decydowania o sobie i do niezależności.
  Silny charakter, stanowczość i zdeterminowanie oraz ogromne poczucie sprawiedliwości.

  ZESTAW: 2 + 7 = 9
  Ta kombinacja liczbowa sprzyja uzdolnieniom parapsychicznym oraz studiom i praktyce w dziedzinach wiedzy tajemnej. Cele życiowe związane z ewolucją duchową.
  Wielkoduszność, wysoka moralność i życzliwość wobec każdej napotkanej osoby. Z całą pewnością jednostki te będą się wybijały ze względu na ich czyny i charyzmatyczną osobowość.

  ZESTAW: 3 + 6 = 9
  Osoby te są przyjazne, gościnne i towarzyskie, pełne miłości i zrozumienia dla bliźnich. Ich cele życiowe związane są ze służbą ludzkości, działalnością publiczną, społeczną, a także twórczością artystyczną. Bardzo przywiązane do rodziny, odczuwają potrzebę pomagania i opiekowania się słabszymi.
  Powinny uważać, aby nie zdominował je nadmiar optymizmu i uleganie własnym słabościom. Nie powinny też zbytnio ufać swej dobrej gwieździe.

  ZESTAW: 4 + 5 = 9
  W kombinacji tej rysują się sprzeczne tendencje: z jednej strony, skłonność do refleksji i zdrowy rozsądek, z drugiej - chęć działania oraz impulsywność. Połączenie takie może powodować wewnętrzne konflikty.
  Cele życiowe tych osób inspirowane są pozytywną energią psychiczną, emitowaną przez te wibracje. Osoby te reagują, często w sposób bardzo ostry i gwałtowny, wobec wszelkich przejawów niesprawiedliwości społecznej. Dlatego też wysiłki swe powinny skierować na działalność charytatywną i humanitarną.

  ZESTAW: 9 + 9 = 9
  Cele życiowe w tym przypadku stanowią wyzwanie i swego rodzaju próbę. Życie zgodne z tą wibracją wymagać będzie wielu wyrzeczeń i poświęcenia.
  Jednostki o tej wibracji stoją na wysokim szczeblu ewolucji duchowej. Ich zachowanie jest nieco ekstrawaganckie; często prowadzą iście cygański tryb życia.
  Osoby te pragną przyczynić się do tego, aby Ziemia stała się miejscem ludzi dobrych i szczęśliwych.
  Natura szlachetna, marzycielska i wrażliwa. Nieustannie domaga się prawa do życia według własnych reguł postępowania; nie chce czuć się skrępowana konwenansami, wierzeniami religijnymi czy normami społecznymi.

  WYŻSZE CELE ŻYCIOWE- 11,22,33,44

  Osoby te kierują się w życiu najbardziej wzniosłymi ideałami i pragnieniem poświęcenia się służbie ludzkości. Jeśli będą postępować zgodnie z tymi ideałami, wzniosą się ponad przeciętność, mają bowiem dane, aby stać się duchowymi przywódcami.
  Uduchowienie, głęboka moralność, mądrość i wewnętrzne światło, a przede wszystkim miłość do świata i ludzi stanowią wzór i natchnienie dla tych, którym dane było się z nimi zetknąć.
  Celem życiowym tych wybitnych jednostek jest pragnienie polepszenia egzystencji ludzkiej i ukazywanie drogi prowadzącej na wyżyny doskonałości duchowej.
  Są to wizjonerzy i jasnowidze, żyjący w harmonii z najwyższymi Wibracjami Kosmosu. Od najmłodszych lat są świadomi misji, jaką mają do spełnienia wobec ludzkości.
  Ich charyzmatyczna, fascynująca osobowość jest niczym światło rozjaśniające życie tych wszystkich, którzy mają z nimi do czynienia.
  Posiadają zdolność wpływania na losy innych i niewątpliwie pozostawiają po sobie niezatarty ślad.
  Mimo że nie zależy im na własnym szczęściu, żyją bowiem wyłącznie dla innych, czekają ich w życiu liczne zaszczyty i powszechne uznanie.
  « Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 12:12:25 pm wysłana przez LykkeLi »