Kwiecień 16, 2024, 12:06:15 am

Autor Wątek: 5 Piątka a związki  (Przeczytany 2899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moniq

 • Modérateur
 • Level II
 • *****
 • Wiadomości: 758
 • Liked: 27
 • Grupa: A RH+
 • Nastrój: I'm like angel @:-)
5 Piątka a związki
« dnia: Marzec 14, 2013, 07:08:18 pm »
 • Publish
 • Zanim zaczniesz czytać dalej, pamiętaj jeszcze o wpływie programów i nawykowych przekonań wyniesionych z dzieciństwa i młodości. Emocje są kreowane przez system pamięci i kody dostępu naszych myśli. Emocje należy komunikować i kontrolować, aby się wciąż rozwijać i doskonalić.
  Co wysyłam, to otrzymuję.
  Pamiętaj, że to TY decydujesz o jakości, świadomości i miłości w swoim życiu. Przynosimy ze sobą program i wizję życia, własną legendę do spełnienia. Od naszej świadomości, nas samych zależy, jak przeżyjemy nasze życie.

  http://24.media.tumblr.com/tumblr_mar0m3vRrn1rcfty5o1_500.gif


  Partnerskie związki 5  5 + 1


  Partnerski związek piątki z jedynką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze skutecznym, ambitnym i nowatorskim przywódcą, skłonnym do egoizmu, pozerstwa i apodyktyczności (1).
  Piątka jest atrakcyjnym smakoszem życia, uczuciowym i dyplomatycznym psychologiem. Istotą pełną nieukierunkowanej, wulkanicznej energii, brakuje jej umiejętności realnej oceny sytuacji i konsekwencji w działaniach. Potrzebuje poczucia wzrostu poziomu adrenaliny, często
  ryzykuje w ekstremalnych sportach, aby nie ryzykować nadmiernie w życiu. Oboje partnerzy są niezależni, bronią swego intymnego terytorium i nie znoszą autorytetu nad sobą. Mają skłonności do narzucania siebie innym, dlatego powinni dbać o komunikację własnych emocji i potrzeb. Jedynka jest tak samo zainteresowana aktywnością i podróżami jak piątka, oprócz tego jest skuteczna i stabilna, jasno określa swoje cele i konsekwentnie realizuje zamierzenia. Pracuje systematycznie.
  Piątce rozpadem związku grozi wybuchowość, zarozumialstwo, umiłowanie własnej wolności, niepokój i narcyzm. Jedynce grozi egocentryzm, nerwowe karierowiczostwo, samotność i żądza władzy.
  Związek ten przy zachowaniu wzajemnego szacunku do własnej niezależności może być piękną, pełną porywów podróżą.
  Zawodowy związek piątki z jedynką to połączenie psychologicznego obserwatora z silnym, niezależnym i kreatywnym przywódcą. Piątka jest czarującą osobowością mogącą wiele zdziałać, o ile będzie samodzielnie podejmować decyzje. Dojrzała jedynka zdaje sobie z tego sprawę i potrafi to wykorzystać.  5 + 2

  Partnerski związek piątki z dwójką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z uczuciowym dyplomatą, uczuciowym współpracownikiem skłonnym do poddaństwa, naiwności i pamiętliwości (2).
  Piątka uzdrawiająca swą energią i prowokująca zmiany potrzebuje podróży, ruchu i sytuacji wymagających aktywności. Lubi czuć emocje, odwrotnie do spokojnej i gościnnej dwójki. Piątka lubi ryzyko i powinna dbać o zaspokojenie swoich potrzeb w sporcie, poza domem. Partnerstwo między obserwującym psychologiem, obdarzonym dziką energią poznawania nowych miejsc i ludzi, a urodzonym współpracownikiem i doradcą poszukującym uczuciowej przystani wymaga od partnerów zrozumienia swych potrzeb. Dwójka pragnie romantycznych dowodów miłości, pochwał i docenienia. Jest urodzonym doradcą i wspomożycielem. Piątka może spełnić się jako dostarczająca w związku rozrywki i aktywna zawodowo.
  Piątka powinna panować nad swoim fanatyzmem, narcyzmem, lenistwem i słomianym zapałem. Dwójka powinna wystrzegać się szantażu uczuciowego, obojętności, zmienności i pamiętliwości.
  Związek z piątką jest trudny, bowiem piątka jest zmienna, aktywna, często bywa w domu tylko gościem, jeśli uszanuje delikatność dwójki i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa uczuciowego, mogą osiągnąć obopólną satysfakcję.
  Zawodowy związek piątki z dwójką jest połączeniem osoby magnetycznej, wolnej i niezależnej ze współczującą, wrażliwą i niepewną. Piątka powinna zadbać o takie korzystanie z własnego autorytetu i swej siły, aby wzmacniać poczucie własnej wartości u dwójki. A wtedy dwójka będzie dla niej niezastąpionym doradcą i dyplomatą.


  5 + 3

  Partnerski związek piątki z trójką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze szczęśliwym, komunikatywnym artystą, inteligentnym erudytą, skłonnym do samotności, zazdrości, mitomanii i gadulstwa (3).
  Piątka powinna dbać o przygody i świadome smakowanie życia pięcioma zmysłami, potrzebuje aktywności sportowej, aby podejmować niezależne decyzje i odczuwać emocje towarzyszące niepewności przy podejmowanych zmianach. Związek uczuciowej, magnetycznej osobowości piątki, skłonnej do ryzyka, a często i brawury, z trójką twórczą artystycznie, inteligentną i czułą, daje szansę wzajemnego wspomagania aspiracji i ambicji. Obie strony posiadają magnetyzm osobowości, wpływający na płeć przeciwną. Trójka jest oczytana, lubi posługiwać się słowem, otwarcie mówi o emocjach. Piątka jest ciekawa świata, głęboka, prowokuje i ryzykuje. Partnerów łączy potrzeba wyróżniania się w tłumie, bycia wyjątkowym. Trójka potrafi stworzyć szczęśliwy związek dzięki swej zdolności do adaptacji w każdych warunkach.
  Piątka powinna opanować egocentryzm, moralizatorstwo, fanatyzm, porywczość oraz zapanować nad lenistwem i słomianym zapałem. Trójka musi wystrzegać się mitomanii, samotności i krytyki, agresji i zazdrości.
  Związek ten, przez wspólną potrzebę radości życia, daje partnerom szansę spełnienia.
  Zawodowy związek piątki z trójką pozwala zjednoczyć pasję wyjątkowości i popchnąć do realizacji najbardziej śmiałe pomysły, pod warunkiem że oboje posiądą zdolność realnej oceny rzeczywistości i kończenia rozpoczętych działań.  5 + 4


  Partnerski związek piątki z czwórką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z solidnym i rzetelnym wykonawcą, wytrwałym i wiernym, skłonnym do zachowawczej pamiętliwości, pretensji i sztywności (4).
  Piątka potrzebuje niezależności, przestrzeni i ryzyka podnoszącego poziom adrenaliny, czyli dokładnie tego, czego wystrzega się czwórka. Piątka powinna w związku z czwórką szanować jej potrzebę zabezpieczenia materialnego. Czwórka jest pracowita i odważna, nie lubi jednak niepewności związanej ze zmianami. Czwórka uczy się w tym związku doświadczania przestrzeni w życiu poprzez podróże. Piątka często bywa gościem w domu. Czwórka, która jest przywiązana do miejsca, oszczędna i wierna, w związku z piątką będzie się czuła niepewnie. Zachwianie pewności uczuć i własnej wartości wynika ze skłonności do rutyny i niskiej samooceny. Dla równowagi psychicznej czwórka potrzebuje pracy a piątka ekspresji. Piątka uczy się korzystania ze swojej własnej wolności tak, aby nie ranić bliskich i szanować ich odmienność.
  Zagrożeniem dla związku jest konserwatyzm, surowość i nerwowość czwórki oraz jej przywiązanie do ubóstwa. Piątka powinna opanować lenistwo i tendencję do rozpoczynania wielu rzeczy naraz i nie-kończenia ich, narcyzm, impulsywność i skłonność do moralizowania.
  Związek ten jest trudną nauką dla obojga. Piątka uczy się wytrwałości, solidności i stabilizacji, a czwórka dyplomacji i komunikacji.
  Zawodowy związek piątki z czwórką łączy uwodzicielsko magnetycznego psychologa z rzetelnym administratorem i organizatorem. Piątka poszukuje wyzwań i możliwości brawurowego zachowania, zaś czwórka jest rozsądna i często do przesady ostrożna. Mogą współpracować przy jasno określonych podziałach ról.


  5 + 5


  Dwie piątki w związku rodzic dziecko uczą się takiego korzystania z własnej wolności, aby nie naruszać wolności i intymnego terytorium drugiej istoty.
  Dzieci piątki mają ciekawych rodziców, którzy pozwalają na brawurę i rozumieją potrzebę emocji oraz wiecznego ruchu w poszukiwaniu i inicjowaniu zmian. Uczą się konsekwencji w działaniu, chodzi o dopracowywanie szczegółów i doprowadzanie działań do końca.
  Rodzice powinni pozwolić dzieciom na poszukiwania własnych doświadczeń i doznawanie wolności poprzez podróże i namacalne poczucie przestrzeni. Piątki są jak erupcja wulkanu, jednak dzikość i rozproszenie we wszystkich kierunkach wymagają ukierunkowania.
  Piątki w zestawieniu imion i nazwisk koniecznie potrzebują realizmu w ocenie sytuacji i zdolności do komunikowania emocji na zewnątrz. Przyda się też zdolność dostrzegania innych wraz z ich potrzebami.
  Związek partnerski dwóch piątek może być związkiem pasjonatów, podróżników lub sportowców, jeśli umiejętność realnej oceny rzeczywistości i potrafią mówić o swoich emocjach. W takim związku będzie dominować fascynacja życiem i zabawa codziennością, aby dotknąć wszystkiego, co interesujące.
  Negatywny związek dwu piątek powoduje wewnętrzny niepokój, przynosi brak tolerancji, lenistwo i fanatyzm. Jest to wieczna lawina sprzecznych impulsów, zwłaszcza jeśli w motywacjach zawartości imion i nazwisk występuje nadmierne poświęcenie rodzinie lub jeśli sposób przejawiania swoich potrzeb nie pozwala na komunikację słowną, zamyka drogę emocjom. Realne niebezpieczeństwo to zaspokajanie zachcianek zmysłów bez umiaru.


  5 + 6

  Partnerski związek piątki z szóstką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z opiekunem rodziny, odpowiedzialnym nauczycielem, skłonnym do pesymizmu, krytyki i pasywności (6).
  Piątka jest magnetyczna, emanuje pasją życia i ciekawością świata. To niespokojny duch pragnący więcej poznać, zobaczyć i dotknąć. Obdarzony zmysłem handlowym i zmysłem dyplomatycznego psychologa. Urokiem osobistym działa na płeć przeciwną. W związku z szóstką, która jest wyjątkowo odpowiedzialna, wrażliwa i tolerancyjna, piątka powinna dbać o poskromienie pasji ryzyka i brawury. Wtedy wyrozumiała szóstka odpowie entuzjazmem i stworzy wyjątkowo ciepły i bezpieczny dom. Szóstka powinna dbać o rozwój swego talentu artystycznego i o równowagę pomiędzy dawaniem i braniem, czyli o zachowanie zdrowego egoizmu. Szóstka działa intuicyjnie i potrafi szanować cudze wybory.
  Piątce w tworzeniu związku zagrażają: zmienność, wybuchowość, narcyzm, słomiany zapał, intryganctwo i brak tolerancji. Szóstka powinna zapanować nad zwątpieniem w siebie, cierpiętnictwem, zazdrością, pasywnością i apatią.
  Związek ten daje ekspresyjnej piątce ciepły dom, a szóstce szalone przygody, jeśli partnerzy zrozumieją różnice między swoimi potrzebami, mogą się uzupełniać.
  Zawodowy związek piątki z szóstką łączy pasjonata podróży i poznawania nieznanego z odpowiedzialnym i wrażliwym opiekunem. Szóstce trudno będzie pogodzić się z niepewnością, jaką niesie ze sobą piątka. Piątka nie znosi ograniczeń i zawsze broni swej niezależności.  5 + 7

  Partnerski związek piątki z siódemką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z perfekcjonistą, uduchowionym filozofem, odważnym, inteligentnym, skłonnym do dominacji, autorytatywności, pracoholizmu i samotności, a także do obsesji (7).
  Magia osobowości piątki spowodowana jest jej niespokojnym duchem i pasją podróżowania. Magia osobowości siódemki zaś jest wynikiem jej ogromnego uduchowienia, emanacji wewnętrzną tajemnicą, tego, że wciąż zaskakuje i wciąż jest w niej coś do odkrycia. Oboje lubią aktywność ruchową, piątka poznaje świat pięcioma zmysłami i odkrywa, że jest coś jeszcze, zaś siódemka, poszukując filozoficznych głębi, rozpoznaje i doświadcza swej duchowości. Partnerzy w tym związku cenią sobie niezależność, piątka po to, aby pobiegać po górach, a siódemka po to, by medytować w ciszy górskiej jaskini. Jeśli uszanują różnice między swymi potrzebami, każde może odczuć satysfakcję.
  Piątce w realizacji związku przeszkodzić może pielęgnowanie wewnętrznego cierpienia, zarozumialstwo, lenistwo i brawura. Siódemka będzie zagrożona, jeśli okaże chęć dominacji i egoizm, skłonność do przeciążania się pracą i ucieknie w samotność czy obsesje.
  Związek ten jest szansą rozwoju duchowego dla obojga, uczy piątkę konsekwencji i głębi, a siódemkę luzu i smaku przygody.
  Zawodowy związek piątki z siódemką łączy ekspresyjną i aktywną osobę z molem książkowym i laboratoryjnym pasjonatem. Piątka ciężko znosi pedantyczne wymagania siódemki. Siódemka uczy się rozluźnienia i czerpania radości z pracy i życia.


  5 + 8


  Partnerski związek piątki z ósemką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) z szamanem, wojownikiem i inteligentnym przywódcą, skłonnym do surowości, egocentryzmu i stresu (8).
  Połączenie aktywnej, nieokiełznanej wręcz piątki z silnym przywódcą i władczym autorytetem ósemki jest wymagającym związkiem. Piątka poprzez kontakt z partnerem-szamanem roznieca uzdrawiające energie, które często przesyła poprzez dłonie. Ósemka, dzięki etyce wewnętrznej, samodyscyplinie i doskonaleniu duchowym, opanowuje kreację materii poprzez energię swoich myśli. Dąży do równowagi świata ducha i materii. Jest przejawem władzy szanującej prawo wolnej woli. Dla piątki jest nauczycielem samodyscypliny. Piątka przez pasję poznawania nowości uczy ósemkę odczuwania osobistej satysfakcji i nienaruszania intymnego terytorium innych. Oboje muszą się nauczyć mówić o swoich emocjach i potrzebach.
  Piątka powinna powstrzymać niepokój, cierpiętnictwo, zmienność, lenistwo i intryganctwo. Ósemka musi zapanować nad egocentryzmem, nieczułością, surowością i zazdrością.
  Związek ten jest szansą na aktywne i wyjątkowe życie, pełne pasji i niecodziennych zdarzeń, realizacja związku zależy od samokontroli partnerów i ich wrażliwości.
  Zawodowy związek piątki z ósemką jest połączeniem niesfornego psychologa z ambitnym, autorytatywnym przywódcą, wymagającym i sprawiedliwym. Piątka może być doceniona za umiejętność podejmowania ryzyka. Ósemka natomiast potrafi docenić odmienność piątki.


  5 + 9

  Partnerski związek piątki z dziewiątką to połączenie ogromnej pasji działania, ciekawości świata, dyplomatycznego i magnetycznego psychologa, skłonnego do narcyzmu, impulsywności i słomianego zapału (5) ze wspomożycielem słabszych, idealistycznym i skromnym przewodnikiem, skłonnym do osamotnienia i skrytego cierpienia (9).
  Piątka ze skłonnością do zajmowania się sobą, tworząc związek z dziewiątką, jest uwrażliwiana na słabszego człowieka i jego potrzeby. Partnerzy są niezależni i oboje potrafią dbać o swoje aspiracje, łączy ich umiłowanie własnej wolności i niezależności. Piątka przez empiryczne poznanie świata odkrywa intuicję i duchowość, zaś dziewiątka, idealistyczna i głęboko uduchowiona, uczy się zdrowego egoizmu. Piątka szuka w życiu podniecających doznań, pragnie psychologicznie poznać otoczenie. Dziewiątka skupia się na możliwościach pracy charytatywnej i humanitarnej, aby móc otaczać innych opieką i wprowadzać w życie ideały. Żadna ze stron związku nie poszukuje rodzinnego spełnienia, co nie zmniejsza szansy na stworzenie ogniska domowego.
  Piątka powinna wystrzegać się fanatyzmu, narcyzmu i wybuchowo-ści, lenistwa i słomianego zapału. Dziewiątka powinna unikać kłótni, samotnego cierpienia, uporu, strachu i podejrzliwości.
  Ten szczególny związek prowadzi partnerów do samospełnienia przez wzajemne poznanie i adaptację.
  Zawodowy związek piątki z dziewiątką niesie połączenie aktywnego handlowca, reportera z wnoszącym w życie ideały altruistą. Oboje lubią niezależność i poczucie przestrzeni, na tej płaszczyźnie mogą dojść do porozumienia. Piątka szuka podniety, dziewiątka chce spełnić swe powołanie.

  « Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2013, 08:19:10 pm wysłana przez LI »