Witam myślicieli!
Wstyd mi pisać w tym temacie o sobie, bowiem staż życia niestety, albo na szczęście , jeszcze krótki. Obiecuję nadrobić to, dajcie tylko kilka lat : ) . Na forum natrafiłem przypadkowo, szukając zupełnie czegoś innego. Po krótkim przejrzeniu treści postanowiłem zagościć na trochę dłużej, na jaki okres - przekonam się mam nadzieję niebawem.
Na imię mi Michał, pseudonim forumowy nie ma z niczym związku, nie charakteryzuje cech mojej osoby. Stosunek do nauki mam kiepski - jakieś około 2 miesięcy temu zrezygnowałem ze studiów informatycznych, to nie to co chcę robić w życiu. Aktualnie rozglądam się za pracą, jednak trudno o dobrą, zwłaszcza, że z umiejętności wyższych posiadam jedynie język angielski w stopniu komunikatywnym. Tylko tyle, ponieważ w dzisiejszych czasach sprawne poruszanie się po komputerze posiada praktycznie każdy.
Uwielbiam muzykę oraz gry MMORPG , niestety od dobrych 7 lat jestem uzależniony od komputera (dosłownie), potrafię siedzieć 15-16 godzin dziennie. Jednak jeżeli coś mnie od niego odciągnie, nie płaczę zbytnio.
Dodatkowo kocham podróże (gdyby tylko stać mnie by gdzieś wyjechać raz w roku za granicę), rozmyślania o człowieku i świecie oraz filmy.
Z góry dziękuję za cierpliwość czytania powyższej treści, nie jest składna ani poprawna gramatycznie.
Pozdrawiam : )